Poznajmy się!

Sport Station pojawiło się na mapie Otwocka wiosną 2019 roku, jednak nasze doświadczenie ma swój początek ponad dwie dekady wcześniej.
Zlecone prace wykonujemy w najkrótszym możliwym czasie. Działamy sprawnie, zawsze z należytą starannością.
Pracujemy przy użyciu profesjonalnych narzędzi, a powierzony nam sprzęt traktujemy z pełną uwagą.

Właściciel Sport Station, mechanik rowerowy

Arek Witkowski

Cała moja profesjonalna kariera związana jest z rowerami, którymi we wczesnym dzieciństwie zaraził mnie Tata. Gdy jako dziewięciolatek dostałem juniorską „szosę”, spędzałem z nią wiele godzin nie tylko na siodełku, ale również eksperymentując z regulacją czy wymianą podzespołów. Rozkręcałem, składałem, dopieszczałem 🙂 Zaczęło się od własnego sprzętu, lecz wkrótce rozszerzyłem działalność o rowery kolegów. Kolejnym krokiem były regularne treningi i starty, a także działania organizacyjne w amatorskich wyścigach MTB.

Pierwsze kroki w zawodzie mechanika rowerowego stawiałem w 1997 roku w otwockim serwisie Andrzeja Litwinienki. Pięć lat później podjąłem pierwszą pełnoetatową pracę na stanowisku mechanika rowerowego i w tym charakterze, pod kilkoma adresami, pracowałem do wiosny 2019 roku, nieustannie podnosząc swoje kwalifikacje.

Sport Station to mój adres docelowy, miejsce, do którego dążyłem wiele lat. Bogate doświadczenie, jakie zdobyłem przez łącznie 22 lata pracy jako mechanik rowerowy, mogę teraz zaoferować Państwu jako gwarancję moich kwalifikacji.

Sport Station na Facebooku

Sport Station

Karczewska 40/42, 05-400 Otwock

Tel: +48 783 41 44 11

Email: kontakt@sportstation.pl